Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 7:e Maj 15:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Roland Gustavsson BK Craft Herrar A
2. Emma Persson BK Miss Damer A
3. Alexander Johansson BK Runan Herrar A
4. Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer A
5. Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar D
6. Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A
7. Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B
8. Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A
9. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar D
10. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D
11. Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C
12. Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer D
13. Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B
14. Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A
15. Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B
16. Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C
17. Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer A
18. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
19. Ann-Sofie Roos Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer C
20. Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D
21. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
22. Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
23. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
24. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
25. Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
26. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
27. Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
28. Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
29. Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
30. Alexander Engström Volvo FK Herrar A
31. Jonathan Engström Volvo FK Herrar B
32. Michael Hultman Wåxnäs BC Herrar A
33. Reserverad plats    
34. Reserverad plats    
35. Reserverad plats    
36. Reserverad plats    
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Johansson BK Runan Herrar A
2. Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar D
3. Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A
  Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B
4. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D
  Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C
5. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar D
  Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C
6. Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B
  Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B
7. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
8. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
  Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
9. Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D
10. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
11. Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
  Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
12. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
  Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
13. Alexander Engström Volvo FK Herrar A
  Jonathan Engström Volvo FK Herrar B