Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för SM Funktionshindrade 2016

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till SM Funktionshindrade 2016:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Albin Lander Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Alexander Berglund BK Tranan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Alexander Johansson BK Runan Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Anders Berglund Team Kinnekulle HBK Herrar D Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Anders Berglund DHR Malmö Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Anders Johansson HBK Åsen Herrar D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Anders Linderoth Vindens BK Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Anders Rosberg BK Varg Para Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Anders Sävström Trollhättans HIF Herrar C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Andreas Morton Motala BF Herrar C Söndagen den 8:e Maj 15:00
Andreas Rosén IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 1:a Maj 12:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Anette Arvidsson FF Österlen Damer D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Anette Jonsson CarlstadHammarö IF Gotlandsränna B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer B Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer C Söndagen den 8:e Maj 15:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Ann-Charlotte Gustavsson Trollhättans HIF Damer B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Ann-Charlotte Persson Vindens BK Damer A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Ann-Sofie Roos Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer C Lördagen den 7:e Maj 15:00
Anna Bengtsson HIK Kick Off Damer C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer A Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Anna Lundström BK Varg Para Damer C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Anna Stettinius Göinge HIF Damer C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Annica Rundqvist Motala BF Damer D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Arne Fält Göinge HIF Gotlandsränna B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D Lördagen den 7:e Maj 15:00
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Björn Bergheden Johannesberg-Lillängens IF Herrar C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Bo Lindahl BK Varg Para Gotlandsränna B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Bo Tornberg Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Bosse Henriksson CarlstadHammarö IF Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Camilla Koijan RBU Västerås Gotlandsränna B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Camilla Pettersson Trollhättans HIF Gotlandsränna B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer C Fredagen den 6:e Maj 12:00
Carina Andersson Team Kinnekulle HBK Damer C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Carina Dahlsten Trollhättans HIF Gotlandsränna B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Carina Johansson RBU Västerås Damer B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Carl Högberg KFUM Kometerna Herrar D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Carl Johan Olshammar IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 1:a Maj 12:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Catharina Ståhle CarlstadHammarö IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Cecilia Nilsson Gullboda IF Damer C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer D Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Christer Knutson Göinge HIF Herrar C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Christer Mellström IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 1:a Maj 12:00
Christian Edström Motala BF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Christian Karlsson BK Kul Herrar C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Christian Rosengren BK Full House Herrar B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar D Söndagen den 1:a Maj 15:00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Christoffer Öhrn HIK Kick Off Herrar C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Claes Blomgren BK Tranan Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Conny Eriksson Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Dan Hildingsson Vara BK Herrar A Söndagen den 1:a Maj 15:00
Dan Johansson BK Tranan Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Daniel Alyhr Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Daniel Flinck IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 1:a Maj 12:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Daniel Ousbäck BK Kyrk Skövde Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Daniel Strängberg IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
David Rosberg RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Dennis Carlsson HIK Kick Off Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Dennis Wrennstad HIK Kick Off Herrar A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Dick Berg BK Bullerby (n) Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Eddie Berggren BK Tranan Gotlandsränna B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Eddie Engström FF Österlen Herrar A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Elina Gustafsson Göinge HIF Damer A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Elise Norqvist CarlstadHammarö IF Damer B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Emil Larsson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Emil Ura BK Tranan Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Emma Bergdahl Nannylunds IF Damer B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Emma Holmström Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Emma Lantz Klotrullarnas BK Damer B Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Emma Larsson CarlstadHammarö IF Damer D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Emma Persson BK Miss Damer A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Emmie Barklund RBU Västerås Gotlandsränna A Söndagen den 1:a Maj 12:00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Erik Persson Trollhättans HIF Herrar B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Erika Nordström BK Tranan Damer A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Erold Borg Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Eva Månsson BK Varg Para Damer A Söndagen den 8:e Maj 09:00
Eva Ramberg IF Fregatten Lidköping Damer D Söndagen den 1:a Maj 12:00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Felix Ståhl BK Thule Herrar A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Filippa Rönde HIK Kick Off Damer C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Fredrik Eklund BK Bullerby (n) Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Fredrik Gustavsson BK Vallonen Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Fredrik Håkansson FF Österlen Herrar C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Fredrik Mowitz Trollhättans HIF Herrar B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Frida Heurlén Motala BF Damer C Söndagen den 8:e Maj 15:00
Frida Westerström Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar D Lördagen den 7:e Maj 15:00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Hannah Schöön IF Fregatten Lidköping Damer B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Helena Claesson BK Tranan Gotlandsränna B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Helena Ericsson Nyköpings BS Gotlandsränna B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Henrik Andersson Motala BF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Henrik Johnsson BK Tranan Gotlandsränna A Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Ida Sjöberg BK Tranan Damer C Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Ida Stenkilsson FF Österlen Damer D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Inger Johansson BK Tranan Damer D Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Jacob Ljungqvist Motala BF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Jacob Pautamo BK 65 Herrar A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Jan Mellgren Team Kinnekulle HBK Herrar B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar C Fredagen den 6:e Maj 12:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar D Lördagen den 7:e Maj 15:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Jessica Svensson BK Tranan Damer B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Jim Lindgren BK Wege Herrar C Söndagen den 8:e Maj 15:00
Jimmy Bodin Nyköpings BS Herrar C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Jimmy Valdemarsson Solens IF Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Joel Sundhäll CarlstadHammarö IF Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Gotlandsränna A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Johnny Eriksson Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna B Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Johnny Källman BK Cahoot Herrar B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Gotlandsränna B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Josefina Larsson Klotrullarnas BK Damer B Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Jörgen Håkansson BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Karin Jonsson CarlstadHammarö IF Damer D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Karin Levin HIK Kick Off Damer D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Karl-Johan Andersson BK Viskan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 7:e Maj 15:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Kenneth Hansson Göinge HIF Gotlandsränna B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Kenneth Magnusson Team Kinnekulle HBK Herrar D Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Kenneth Sandberg BK Skoj Herrar D Söndagen den 1:a Maj 15:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Kjell Palm Motala BF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Krister Broström BK Wege Herrar A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Krister Schouten DHR Malmö Herrar A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Kristian Nilsson CarlstadHammarö IF Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Kurt Bäckman CarlstadHammarö IF Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Laban Larsen Göinge HIF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Lars Bäckström CarlstadHammarö IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Lars Edvardsson Gullboda IF Herrar C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Lars Holmqvist Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna A Söndagen den 1:a Maj 15:00
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Gotlandsränna B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Lars Käll Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Lars-Gunnar Feldt IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Lars-Peter Johannesson CarlstadHammarö IF Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Leif Heinrich CarlstadHammarö IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Leif Itander FF Österlen Herrar D Söndagen den 8:e Maj 12:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 7:e Maj 15:00
Lena Svanström BK Tranan Damer A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Lennart Karlsson Nyköpings BS Herrar D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Lie Johansson Motala BF Gotlandsränna B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Lina Träff CarlstadHammarö IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Linda Andersson Nannylunds IF Damer D Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Linda Jansson Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Linda Lispers Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C Fredagen den 6:e Maj 12:00
Linn Palmqvist Team Taggen BK Damer C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 7:e Maj 15:00
Linus Persson Team Kinnekulle HBK Herrar D Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Lisa Björk BK Parant Damer B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Magnus Asp Göinge HIF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 12:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Magnus Karlsson BK Bullerby (n) Herrar A Lördagen den 7:e Maj 09:00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Marcus Gustafsson BK Tranan Gotlandsränna A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Maria Berggren BK Tranan Damer D Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Maria Billgren BK Skoj Damer A Söndagen den 1:a Maj 15:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Maria Lindqvist BK Varg Para Gotlandsränna A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Maria Mannerö Motala BF Damer C Söndagen den 8:e Maj 15:00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer C Fredagen den 6:e Maj 12:00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Marina Lundevall RBU Västerås Damer C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Marita Andersson CarlstadHammarö IF Damer D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Markus Almberg CarlstadHammarö IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Markus Myllykoski Gullboda IF Herrar C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Marlene Eriksson BK Tranan Gotlandsränna B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Martin Andersson CarlstadHammarö IF Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Martin Arvidsson BK Bullerby (n) Herrar C Lördagen den 7:e Maj 09:00
Martin Gustavsson Klotrullarnas BK Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Martin Larsson BK Tranan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Mats Johansson HBK Åsen Herrar B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Mats Larsson CarlstadHammarö IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Mats-Erik Holgersson CarlstadHammarö IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B Söndagen den 8:e Maj 09:00
Mattias Andersson Premier BC Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Mattias Grönberg CarlstadHammarö IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar A Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 15:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Maximilian Ståhl Bulltofta BK Herrar A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Maya Hansen HBK Åsen Damer D Söndagen den 8:e Maj 09:00
Michael Hultman Wåxnäs BC Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Michael Wikström RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Michaela Lejonberg BK Tranan Damer B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Mikael Thorén Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Morgan Johansson Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
My Olsson BK Stjärnan Damer A Söndagen den 1:a Maj 15:00
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar A Söndagen den 8:e Maj 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby (n) Gotlandsränna A Lördagen den 7:e Maj 09:00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Nina Albinsson Trollhättans HIF Damer C Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Olivia Hansson HIK Kick Off Damer C Lördagen den 7:e Maj 12:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Olle Waldefeldt Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Oscar Haggren BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Oscar Nygren CarlstadHammarö IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Patric Bohlin BK Skoj Herrar B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Patric Persson Nannylunds IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Patricia Müller Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Patrik Björklund Nyköpings BS Herrar D Lördagen den 7:e Maj 12:00
Patrik Graaf BK Wege Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Patrik Lundqvist Wåxnäs BC Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Patrik Persson HIK Kick Off Herrar B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Patrik Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 12:00
Paula Deivard Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 7:e Maj 12:00
Per Bellinder Mariestads BS Herrar A Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Per Hansson Göinge HIF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 12:00
Per Hedman KFUM Kometerna Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Per Larsson Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Per Pettersson Klotrullarnas BK Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Per Rundblad Nannylunds IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar D Söndagen den 1:a Maj 15:00
Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Peter Johansson Nannylunds IF Herrar D Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Petter Plantén IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 1:a Maj 15:00
Philip Wändemark BK Viskan Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Damer A Söndagen den 1:a Maj 12:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B Fredagen den 6:e Maj 12:00
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Rickard Ljungberg Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Rickard Svensson DHR Malmö Herrar A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Robert Trobäck Nannylunds IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar A Söndagen den 1:a Maj 15:00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Roger Larsson BK Tegnér Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Roland Gustavsson BK Craft Herrar A Lördagen den 7:e Maj 15:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Ronnie Stiernberg Nannylunds IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Rune Andersson IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Sabina Svensson BK Skoj Damer C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Said Shemsi RBU Västerås Herrar C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Sammy Juslin BK Tranan Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Sandra Kyrk Trollhättans HIF Damer B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Sandra Nilsson Göinge HIF Damer C Söndagen den 8:e Maj 12:00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C Söndagen den 8:e Maj 09:00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer C Fredagen den 6:e Maj 12:00
Sara Josefsson BK Kyrk Skövde Damer A Söndagen den 8:e Maj 15:00
Sara Morberg RBU Västerås Damer B Söndagen den 1:a Maj 12:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A Fredagen den 6:e Maj 12:00
Sebastian Bäcklund Trollhättans HIF Herrar B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Sofi Nelén IF Blåklinten Damer D Söndagen den 8:e Maj 15:00
Sofia Jacobsson Göinge HIF Damer D Söndagen den 8:e Maj 12:00
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Sofie Knutsson Nannylunds IF Damer D Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Sofie Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Söndagen den 1:a Maj 15:00
Sophia Isaksson HBK Åsen Gotlandsränna B Söndagen den 8:e Maj 12:00
Stefan Andersson Vara BK Herrar C Söndagen den 1:a Maj 15:00
Stefan Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B Lördagen den 7:e Maj 15:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 15:00
Susanne Hideborg Gullboda IF Damer C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Susanne Moqvist IF Fregatten Lidköping Damer C Söndagen den 1:a Maj 12:00
Sven Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Sven Johansson BK Tranan Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer C Torsdagen den 5:e Maj 12:00
Thomas Häll Trollhättans HIF Herrar D Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Tobias Sundgren Trollhättans HIF Herrar B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Tom Elingsworth BK Bullerby (n) Herrar D Lördagen den 7:e Maj 09:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Tomas Eliasson BK Tranan Gotlandsränna B Torsdagen den 5:e Maj 09:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar B Söndagen den 8:e Maj 15:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Lördagen den 7:e Maj 15:00
Tord Andersson BK Tegnér Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Torsten Danielsson BK Piggelin Herrar B Lördagen den 7:e Maj 09:00
Ulrika Backman Gullboda IF Damer D Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Ulrika Persson HIK Kick Off Damer A Lördagen den 7:e Maj 12:00
Ulrika Wrede Trollhättans HIF Damer B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Victor Berntsson Gullboda IF Herrar C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Victor Nygren CarlstadHammarö IF Herrar B Torsdagen den 5:e Maj 15:00
Viktoria Bäckström Gullboda IF Damer C Onsdagen den 4:e Maj 18:00
Viktoria Tössberg Trollhättans HIF Gotlandsränna B Tisdagen den 3:e Maj 18:00
Viola Torlamb Motala BF Damer A Lördagen den 7:e Maj 09:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar C Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Zoran Caric BK Kyrk Skövde Herrar A Torsdagen den 5:e Maj 18:00
Åsa Mårtensson FF Österlen Damer C Söndagen den 8:e Maj 09:00